Menu

Bella Thorne

Witaj na blogu o amerykańskiej aktorce, piosenkarce i modelce Belli Thorne. Na blogu znajdziesz najnowsze informacje oraz ciekawostki o niej. Mam nadzieję, że spodoba Ci się tutaj!

Album Belli: data przełożona!

bellathornee
Bella poinformowała nas o tym, iż jej debiutancki album nie będzie miał premiery 21 października i dopiero w następnym roku będzie ona dostępny! Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej to zapraszam do postu :)

Bella poinformowała nas kilka dni temu, że jej debiutancki album "Call It Whatever" nie będzie miał premiery 21 października tylko w 2015 roku, ponieważ nie daje rady z tyloma piosenkami i sam album został nieskończony! 

Ale spokojnie aktorka obiecała, że wyda *EP pt. JERSEY z 5 piosenkami o niej!  Data premiery to 17 listopada. A oto utwory

Znane są już 4!:

 

1-Jersey – Main mix2

2-Paperweight –Main mix

3-One More Night – Main mix

4-Boyfreind material – Main mix

5-Call it Whatever (Re-Mix)

*EP (skrót od ang. Extended Play; pot. epka) – minialbum; symbolem tym oznacza się album muzyczny, który jest zbyt długi by nazwać go zwykłym singlem czy też – ze względu na zawarty na nim materiał – nie kwalifikujący się jako maxi singel i który jest jednocześnie zbyt krótki by uznać go za pełnoprawny album długogrający.

                     Co o tym sądzicie? Czekaliście na album? 

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

© Bella Thorne
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci