Menu

Bella Thorne

Witaj na blogu o amerykańskiej aktorce, piosenkarce i modelce Belli Thorne. Na blogu znajdziesz najnowsze informacje oraz ciekawostki o niej. Mam nadzieję, że spodoba Ci się tutaj!

[ALBUM BELLI] piosenki

xxbellarinaxx
Dziś macie okazję czytać kolejny już post dotyczący albumu Belli "Call It Whatever" były już posty z listą piosenek, czy samą starą datą premiery. Na teraz dodam wam style jakich będą piosenki :) Zapraszam serdecznie :)

Stary post:

KLIK

Call It Whatever

Piosenka wpadła do głowy Belli jeszcze podczas kręcenia "Rodzinnych Rewolucji". Jest w stylu lat 80-tych. Bella uznała ją za piosenkę główną, gdyż jest wesoła i bardzo jej się podoba :)

Paperweight 

Ta zaś piosenka stworzona po to, by porozmyślać o miłości. Sama Bella mówi "Nawet, gdy masz wielu przyjaciół, często czujesz się samotny"

One More Night, Drop The Beat

Utwory takie jak "One More Night" i "Drop the Beat" mają za zadanie pokazać słuchaczom dotyk Belli do muzyki tanecznej, przypomnieć co cieszyło ją i jej fanów jeszcze za czasów "Shake It Up".

Boomerang

Tymczasem "Boomerang" z klimatów Duran Duran*, ukazuje pasję Belli do lat 80-tych...

Down Like That, Boyfriend Material, Bad Case Of You, Break Into My Heart

W tych piosenkach Bella wraca do POP'u i wraz z Jacob'em Latimore'm nagrywa tą pierwszą! 

Daydream

Ta zaś piosenka maluje obraz podwórka marzeń, czyli spokojny utwór się zapowiada :D

Jersey

Ta piosenka była wielkim zaskoczeniem tego albumu hip-hop połączony z miłością w całej okazałości :)

 

*Duran Duran – brytyjski zespół rockowy. Zaczynał swoją działalność w momencie, gdy na brytyjskiej scenie pojawił się styl new romantic i z tym stylem jest zazwyczaj kojarzony.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

© Bella Thorne
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci