Menu

Bella Thorne

Witaj na blogu o amerykańskiej aktorce, piosenkarce i modelce Belli Thorne. Na blogu znajdziesz najnowsze informacje oraz ciekawostki o niej. Mam nadzieję, że spodoba Ci się tutaj!

Wywiad z Bellą

xxbellarinaxx

Bella udzieliła ostatnio wywiadu dla magazynu Wonderland, którego przeczytać możecie poniżej:

Bardzo proszę o nie kopiowanie tłumaczenia, gdyż sama nad nim siedziałam i tłumaczyłam...

Bella - to była szybka wspinaczka do sukcesu, prawda? Kiedy zdałaś sobie sprawę, że chciałabyś zostać aktorką?

Zrobiłam to, ponieważ każdy mówił mi, że nie nie dam rady! Zaczęłam w wieku dziewięciu lat. Wzięłam udział w kilku projektach takich jak "Big Love", "Mój największy wróg" i "Taniec Rządzi". Ten ostatni był moją pierwszą Disney'owską rolą.

Co przyciągnęło cię do roli Madison w "The DUFF"?

Szczerze mówiąc, chciałam grać Biance, główną bohaterkę. Ari Sandel dyrektor, powiedział: "Nie, będziesz pasować do Madison!" Powiedziałam w porządku, bo po prostu bardzo chciałam pracować na tym filmie. Uwielbiam komedie! Śmiałam się bardzo głośno w mojej sypialni o drugiej rano, czytając scenariusz. Bardzo spodobał mi się przekaz, to naprawdę ważne, ludzie muszą wiedzieć, że w życiu nie ważne są etykiety, ale nasze zadanie musimy wydostać się z tego pola i pokazać ludziom, kim jesteśmy.

Tak więc, nie grałaś postaci, którą chciałaś - ale widzisz jakieś podobieństwa między siebie i Madison?

 Nie! Madison jest bardzo zła, jest wredna i do tego bardzo tępa. Jedyna rzecz, jaką lubię w Madison, to to, że jest bardzo prosta.

Czy kiedykolwiek spotkałaś w życiu osobę typu Madison?

Tak. Nie wiem, szczerze mówiąc nie mam pojęcia dlaczego ale była dla mnie wredna. Nic jej nie powiedziałam, ledwo ją znałam!

To straszne! Jak myślisz, jak ludzie powinni reagować na wredne dziewczyny?

Cóż szczerze mówiąc, nigdy nie miałam jakiejś większej konfrontacji z taką dziewczyną.Wiele osób daje rady mówiąc by się nie przejmować i spróbować o tym zapomnieć. Nie! To jest trudne do zrobienia, gdy jesteś osobą zastraszaną. Moim zdaniem należy powiedzieć to wszystkim.

Praca na planie zajmuje ci dużo czasu wolnego. Co robisz w wolnej chwili?

Oglądam Netflix leżąc w łóżku. Poza tym lubię się spotkać ze znajomymi, wyjść gdzieś.

Wracając do Disneya, czy masz zamiar jeszcze powrócić czy zajmiesz się jednak czymś "z zewnątrz"?

Disney zrobił tak wiele dla mnie, a ja mogę tylko podziękować im za to. Trudno jest dostać pracę po tym, jak byłam na kanale Disney Channel. Musiałam się bardzo starać, aby ktoś uwierzył w to, że jestem prawdziwą aktorką, to było trudne. Wszystkie dzieci Disneya cały czas pracują. Oni są niesamowitymi ludźmi. Ale staram się odejść od niego, chcę pracować przy filmach, a nie tylko Disney'owskich serialach. Moja przeszłość jest dramatem, więc chcę wrócić do niego.

Masz już jakieś plany na niedaleką przyszłość? Co będzie się działo w świecie Belli Thorne? Słyszałam, że w tym roku wychodzi druga część twojej serii o Autumn, to prawda?

Oczywiście. Mam film pt Underdogs, który wychodzi w tym roku z Arianą Grande, Nicholas'em Hoult'em, tak wielu z innymi ludźmi. Mam moją drugą książkę, któa wychodzi w tym roku, zwana "Autumn's Kiss", a ja mam dwa inne filmy, o których nie mogę powiedzieć...

 

Komentarze (3)

Dodaj komentarz
 • Gość: [Lor_11] *.neti.gsm.pl

  Zapraszam na NN
  www.vanessa-actress.blog.onet.pl

 • Gość: [Alice] *.dynamic.gprs.plus.pl

  bardzo fajny wywiad :)

 • Gość: [Paula] *.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Świetny wywiad. Fajnie że Bella wciąż chce się rozwijać a granie w Disney Channel by jej tą uniemożliwiło.

  U mnie demi-lovatooo.blog.pl/ NN zapraszam

© Bella Thorne
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci